Új osztályaink  -  2012/2013

Az új tanévben 7 új osztály indult.
2 szakközépiskolai, és
5 szakiskolai osztály.

 

Szakközépiskola

 

9/A osztály  -  vendéglátás-idegenforgalom

Osztályf?nök: Maczko Diána

 

Babos Tímea  Bodnár Klaudia  Bordás Kristóf  Bozsek Szilvia  Dobos Dániel Drofti Dominika  Erdei Adrienn   Héring Melissza  Horváth Ágnes   Horváth Alexandra  Horváth Gerg?  Horváth Laura  Horváth Márió  Horváth Roxána  Horváth Tibor  Ivány Krisztián  Jóni Eliza  Komló Marcell   Korotki Ádám  Krajnyák Patrícia  Lakatos Ildikó  Magyar Fruzsina  Mérész Krisztián  Oleár Fanni  Sloszár Eszter  Soltész Henriett  Szatmári Dávid  Taskó Stella  Tímár Alexandra  Tímár Gábor  Tóth Amarilla Tímea   Tóth Petra   Varga Nikolett   Vinnai Bianka Viktória 

 

9/B osztály  -  informatika

 

Osztályf?nök: Sárkány Erika

Balogh Petra  Balogh Tibor  Benke Bettina  Benszki Máté  Borai Zoltán   Budai Gerg? István  Csipi János Zoltán   Dolányi Janka  Erdei Ákos   Gombos Levente Balázs  Hornyák Máté  Ivancsó Noémi  Kecskés  Richárd  Kiss Boldizsár   Kiss Lilla  Kovács Klarissza Éva  Lengyel István  Marcis Réka  Mizsó Ferenc  Oláh Fruzsina  Pálházai Loretta  Pallagi Roland  Ruszó Szabolcs   Sándor Attila   Sarkadi Zoltán  Simkó Lajos   Szabó Vivien   Szalai Szilárd  Veres Angelika  Veres Tamás